+355695875689 ose +355695865190 info@rentpoint.al

Albania Rent a Car makina me qera?

Ne ofrojmë një cilësi të lartë shërbimi dhe çmimet më të mira në tregun e makina me qera. Ju mund të rezervoni online ose ndermjet telefonit/email. Shërbimi jonë është i vlersuar në nivelet maksimale nga klient dhe bashkëpunëtore brenda dhe jashtë territorit te Shqipërisë.  

Me një flotë moderne dhe konkuruese ne treg, ne jemi prezent në Rinas Tirana International Airport dhe në Qënder të Tiranës.

Automjetet janë ne gjendje shumë të mirë teknike dhe modelet e fundit të markave më të njohura dhe më te vlersuara ne tregun e automjeteve.

Shërbimet tona përfshijne:  Rent a car Albania, Makina me qera, makina me qera rinas, makina me qera me shofer, shërbim TAXI me automjete premium/VIP, qera afatgjate, makina me qera 4x4, makina me qera 7 vende, makina me qera te lira, makina me qera ekonomike, makina me qera luksoze, rent a car Tirana, makina me qera Tirane etj.

Rezervo Tani!

TELEFONO falas: (Whats upViber)  dhe një nga ekspertët tanë do tju asistojë në rezervimin e tuaj online në vetem 2 minuta.
+355695875689  or  +355695865190


Automjetet Tona